Örgü Modelleri

Örgü Severlere Özel Bu Tasarım İle El İşi Kabuğu Değiştirilebilen Kaplumbağa Yapabilirsiniz

Aşağıdaki resimleri inceleyerek sizde kendinize kabuğu değiştirilebilen tatlı bir kaplumbağa figürü örebilirsiniz.

Amigurumi Oyuncak Modelleri

Amigurumi (örgü) oyuncaklar yani halk arasındaki adıyla organik ve çocuklara zarar vermeyen örme oyuncakların en tatlı hayvan figürlerine bürünmüş hallerini galerimizde derledik. Galerideki ileri butonuna tıklayarak siz de bu birbirinden sevimli amigurumi oyuncak modellerini görebilir ve çocuklarınızı sevindirmek için örebilirsiniz.

Çocuklar İçin Askılı Örgü Elbise Modeli Yapılışı

Çocuklarınızın güzelliğine güzellik katacak çok şık bir askılı örgü elbise modelini sizin için seçtik. Renklerini siz istediğiniz gibi seçebilirsiniz. Kendi ellerinizle yapacağınız bu çok şık askılı örgü elbise modelinin yapılışı için galerimizdeki ileri tuşuna basarak yapılışını öğrenebilirsiniz.

Resimli Anlatımla Amigurumi Oyuncak Yapım Aşamaları

Organik (Amigurumi) oyuncakları yapıp çocuklarınıza hediye etmek ister misiniz? Tam 50 kolay anlatımlı resimden oluşan galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak, örgü organik oyuncakların yapımını görebilir ve siz de çocuklarınız ya da sevdiklerinizin çocukları için bu harika ve keyifli örme oyuncakları yapabilirsiniz.

Organik (Amigurumi) Oyuncaklarla Tanışın!

Çocuklarınızın sağlıklı örgü oyuncaklarla oynamasını ister miydiniz? Galerimizde sizler için son zamanlarda oldukça sık duyduğumuz amigurumi oyuncakları derledik. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak siz de bu harika organik örme oyuncakları görebilirsiniz.

Birbirinden Sevimli Amigurumi-Örme Oyuncaklar

En sevimli ve eğlenceli örme organik (amigurumi) oyuncak modellerini sizin için galerimizde derledik. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak bu çocukların oynamaya doyamayacakları birbirinden güzel ve keyifli rengarenk organik örgü oyuncakları görebilirsiniz.

En Eğlenceli Amigurumi - Organik Modelleri

Amigurumi - organik oyuncaklar sizinle! Çocukların hayal dünyasını onları eğlendirerek daha da genişletecek birbirinden güzel ve keyifli organik örme oyuncakları sizin için galerimizde derledik. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak bu birbirinden sevimli ve sağlıklı örme amigurumi oyuncakları görebilirsiniz.

En Tatlı ve Sevimli Amigurumi Örgü Oyuncaklar

Örgüden yapılmış organik yani amiguumi oyuncak tasarımları son zamanlarda oldukça revaçta! Biz de sizin için bu örme oyuncakları galerimizde bir araya getirdik. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak siz de bu birbirinde eğlenceli ve aynı zamanda ağlıklı organik örme oyuncakları görebilirsiniz.

Amigurumi-Organik Oyuncak Modelleri

Çocukların bayılarak oynayacakları hem sağlıklı hem de eğlenceli amigurumi yani organik oyuncak tasarımlarını sizin için galerimizde derledik. Siz de galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak bu keyifli örgü amigurumi oyuncak modellerini görebilirsiniz.

Hem Sağlıklı Hem Keyifli Amigurumi Oyuncaklar

Son zamanların gözde organik oyuncakları olan rengarenk ve eğlenceli amigurumi oyuncakları sizin için galerimizde derledik. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak siz de bu birbirinden şahane organik örgü oyuncak modellerini görebilirsiniz.

Amigurumi Oyuncakların En Eğlenceli Halleri

Çocukların sağlıklı bir şekilde oynayabilecekleri örgü amigurumi oyuncak modellerini sizin için galerimizde derledik. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak bu birbirinden keyifli ve sağlıklı oyuncak modellerini görebilir ve siz de çocuklarınız için aynılarını örmeyi deneyebilirsiniz.

En Eğlenceli 350Amigurumi Oyuncak

Son zamanların en sağlıklı ve gözde örme bebek, hayvan ve sebze oyuncaklarını galerimizde sizin için bir araya getirdik. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak her siz de bu birbirinden eğlenceli ve aynı zamanda sağlıklı örgü bebek, hayvan ve sebze oyuncakları görebilirsiniz.

Örgü Organik Oyuncaklar (Amigurumi)

Tığla ya da şişle yapılan örgü amigurumi organik oyuncaklar çok keyifliler! Bu örgü oyuncak modellerini sizin için galerimizde bir araya getirdik. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak bu birbirinden keyifli amigurumi oyuncak modellerini görebilir ve siz de bu modellerden fikir alıp aynılarını yapabilirsiniz.

El Örgüsü Amigurumi Oyuncak Modelleri

El örgüsü organik oyuncaklar amigurumi oyuncaklar hem katkı maddesiz hem de eğlenceli! Birbirinden keyifli örgü amigurumi oyuncak modellerini galerimizde derledik. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak bu tatlı el örgüsü amigurumi oyuncak modellerini görebilirsiniz.

Şahane Örme Amigurumi Oyuncak Tasarımları

Son zamanlarda sıkça kullanılmaya başlanan örme amigurumi oyuncak tasarımlarının yeni modelleri ardı ardına gelmeye devam ediyor. Sizin için hazırladığımız amigurumi oyuncak modellerine galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak bu keyifli oyuncakları görebilirsiniz.

Müthiş Eğlenceli Amigurumi Oyuncaklar

Çocukların çok severek oynayacakları şekil şekil ve renk renk organik amigurumi oyuncak modellerini sizin için galerimizde bir araya getirdik. Siz de bu harika ve sağlıklı oyuncakları görmek için galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak ulaşabilirsiniz.

Hem Sağlıklı Hem Eğlenceli Amigurumi Oyuncaklar

Çocuklar bu organik amigurumi oyuncaklara bayılacaklar! Çocuklarına oynaması için, içine sinen ve nasıl yapıldığını bildiği oyuncakları vermekten hoşlanan annelerin tercihi amigurumi oyuncak modellerini galerimizde sıraladık. Galeri görsellerine İLERİ butonuna basarak bu eğlenceli oyuncakları görebilirsiniz.

Amigurumi Macaron Nasıl Yapılır?

Tığ işi amigurumi (organik) oyuncak serimizden sonra bu kez sizinle örme amigurumi macaron yapılışının kolay anlatımlı resimlerini paylaşıyoruz. Adım adım resimlerimizi tıklayın ve siz de bu harika macaronu yapın.

Eğlenceli Amigurumi - Organik Oyuncaklar :)

Amigurumi diğer deyimiyle organik oyuncaklar İstanbul'da Esenyurt ilçesinde ikamet eden ev hanımlarımız tarafından titizlikle örülüyor. Ev hanımlarımızın her biri, verilen kurs sonucu aldıkları örgü eğitimiyle bu güzel ürünleri ortaya çıkarıyorlar. Organik oyuncaklar hem son derece sağlıklı, hem de görüntüsü ve kullanımı ile sunumlarda ve çocukların yaşantısında önemli bir yere sahiptir. Sizce de bu sağlıklı oyuncaklar çok tatlı değiller mi :)