• Ana Sayfa
  • Yemek Tarifleri
  • Blog
  • Resimler
  • Videolar
  • Bugün Ne Pişirsem
  • MenülerEşinin Kendisini Aldattığı Kadına Öyle Bir Mektup Yazdı Ki Kadın Adamla Görüşmeyi Bıraktı

Aldatılan bir eşin öteki kadına yazdığı etkileyici mektubu sizin için aşağıda paylaşıyoruz. Öyle ki bu mektuptan sonra kadın adamla bir daha görüşmedi!
Eşinin Kendisini Aldattığı Kadına Öyle Bir Mektup Yazdı Ki Kadın Adamla Görüşmeyi Bıraktı
Sevgili Carla,
Eşimin göğsüne bıraktığın morluklar için çok teşekkür ederim. Gerçekten seni takdir ediyorum! Çocuklarımı ve beni büyük bir beladan kurtardın! Ailemize ettiğin üstün hizmet karşılığında sana eşimi sunuyorum. Hediyeyi kabul etmek istiyorsan, aşağıdakileri de uygulamak zorundasın:

Onu maddi olarak desteklemelisin. İki çocuğum için nafaka ödeyeceğinden elinde çok para kalacağını sanmıyorum. Ben de çocuklarımı büyütmek için 10 senemi harcadım. Arada bana da iyilikler yapacaktır. Kısacası, parayı unut canım! Hepsi benim!

Ona yeni kıyafetler almak zorunda kalacaksın. Başımıza çok talihsiz bir şey geldi. Geçen gün duş aldıktan sonra eşimin göğsünde ısırıklardan oluşan morluklar gördüm. Kıyafetlerini yanlış ayarda yıkamışım. Hepsi küçüldü! Ama sen ona deri pantolonlar ve kaşmir kazaklar alabilirsin!
Her hafta sonu ona veda etmek zorunda kalacaksın. Hafta sonlarını çocuklarıyla geçiriyor olacak. Cinsel hayatınız diye bir şey de olmayacak. Dün geceyi beraber geçirmediğinizi biliyorum mesela. Beş yıl önce geçirdiği kaza sonrası belinde oluşan hasar nedeniyle cinsel organı doğru düzgün çalışmıyor. Çalışması için mavi bir hap içmesi gerekiyor. İçse bile en fazla 2-3 dakikalığına işe yarıyor. Bazen hiç denemiyor bile. Kendine birkaç oyuncak alsan iyi edersin canım! Eşimin tedavisi mümkün değil ve tıpkı benim gibi durumu önemsememeye çalışacaksın.
Onu asla bırakma. Zaten gelse de geri almam. Senin yanına gelmekle en iyisini yaptı. Güzel bir hayatınız olması için çabalayabilirsin. Ancak biliyorum ki onun hayatı hiçbir zaman benimle olduğundaki kadar mutlu olmayacak.
Her şey için seni suçladığında kabullenmeyi bilmelisin. Seni öğrenince kavga ettik. Ağladı ve bana yalvarmaya başladı. Ona, ‘Umarım eşin vücudundaki morlukları görür’ demişsin. Bunu da anlattı. Dileğin kabul oldu canım! Ama sana çok kızgın.
Son olarak da bir şey söylemek istiyorum. Bu kuraldan çok benim büyük bir iştahla yapacağım şey. Çocuklarını ziyarete geldiğinde en küçük hatalarını yüzüne vurup senden nefret etmesini sağlayacağım. Hem onun hem de senin canını, tıpkı şu anda çocuklarımın canı yandığı gibi, yakacağım! Çocukların yanında aldırış etmeyecek ve gülüp geçecektir. Ancak içinde bunları biriktirecek ve bir gün sana patlayacaktır. Bunları yapmaktan hiç vicdan azabı çekmeyeceğim.
Tekrardan teşekkür ediyorum Carla! 13 yıllık evliliğim ve iki çocuklarıma saygı duymayarak bir de onun her yerini morartmışsın. Bükemediğin bileği öpeceksin demişler.

O TAMAMEN SENİN!

Sizin İçin Seçtiğimiz Blog Yazıları


Banyolarınız için 15 Kullanışlı Fikir

Banyolarınız için 15 Kullanışlı Fikir

Banyonuzdaki eşyaları daha kullanışlı yapmak isterseniz bu 15 fikir işinize yarayabilir. Bir evin en önemli odalarından biri banyodur. Banyoda yapacağınız ufak tefek değişikliklerle banyoda daha eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz.

5000 Dolarlık Ayakkabıdan Kendisine Yaptı

5000 Dolarlık Ayakkabıdan Kendisine Yaptı

Akıllı kadın 5000 dolara satılan kadın ayakkabısının benzerini kendisine yaptı. 5000 dolarlık ayakkabının benzerini toplamda 40 dolara yapmış. Hamarat kadın ayakkabıyı yaparken her adımıda fotoğraflamış. Sizde kendinize böyle bir ayakkabı yapmak ister misiniz? Kaynak : www.reddit.com

35 Güzel Fikir ile Havlularınızla Banyonuza Güzel Bir Dekor Verin

35 Güzel Fikir ile Havlularınızla Banyonuza Güzel Bir Dekor Verin

Havlularınızı kullanarak 35 güzel fikirden biri ile banyonuzu güzelleştirebilirsiniz. Rengarenk banyo havluları ile banyonuzun ortamını değiştirmek işte bu kadar kolay. Bir insanın evde en çok vakit geçirdiği odalardan biri banyodur. Banyoda yapacağınız ufak tefek değişiklikler ile banyoda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ...

Cam Kavanozlardan Yapabileceğiniz 15 Kullanışlı Eşya

Cam Kavanozlardan Yapabileceğiniz 15 Kullanışlı Eşya

Boşta bekleyen cam kavanozlar ile eviniz için hem dekoratif hemde kullanışlı eşyalar yapabilirsiniz. Sizler için cam kavanozlardan yapılan 15 kullanışlı eşyadan hoşunuza gideni evinizde yapabilirsiniz.

Karpuzu Soyma Yöntemi

Karpuzu Soyma Yöntemi

Karpuzu fıstık gibi soyabilirsiniz. Çocuklarınızın doğum gününde ya da özel günlerde misafirlerinizi şaşırtmak isterseniz bu yöntemi kullanabilirsiniz. Karpuzu bu şekilde nasıl soyulduğunu anlatan videoyu da izleyebilirsiniz.

Köyde yaşamak için bir kaç sebep.

Köyde yaşamak için bir kaç sebep.

Şehir hayatından kaçıp, bir köye yerleşmek, sanırım herkesin istediği bir şey ama şehirlerden bir türlü vazgeçemiyoruz. İşte bu sebeple böyle bir galeri oluşturduk, belki bir kişinin fikrini değiştiririz.

İlginç Mutfak eşyaları

İlginç Mutfak eşyaları

Her biri kendi işini çözüyor önemli olan mutfakta hayatınızı kolaylaştırmaları değil, ilginç tasarımları böyle ilginç mutfak malzemeleri görüdünüzmü daha önce?