• Ana Sayfa
  • Yemek Tarifleri
  • Blog
  • Resimler
  • Videolar
  • Bugün Ne Pişirsem
  • MenülerRomandaki İhanet Kocasını Anlatıyordu!

16 yıllık evli ve 2 çocuk annesi F.G. tesadüfen okuduğu romandaki anlatılanların kendi ailesi olduğunu ve kocasının kendisini romanın yazarı A.İ. ile aldattığını ileri sürerek 100 bin liralık tazminat davası açtı.
Romandaki İhanet Kocasını Anlatıyordu!
2 çocuk annesi F.G. tesadüfen okuduğu romanda ellerinin terlemesinden, kayınpederinin boğularak ölümüne kadar, kendi evinin dizaynından, duvar kağıdına kadar herşeyin birebir aynı olduğunu fark etti. Yazarın yaptığı açıklamada romanın gerçek hayattan alınmış olduğunu da öğrendiğinde kocasının kendisini romanın yazarı A.İ ile kendi evlerinin yatak odasında aldattığı kanısına vardı ve boşanma davası açtı.
Romanı okuduğunda şok geçirdiğini söyleyen 36 yaşındaki genç kadın; kocasının kendi evlerinde romanın yazarı A.İ. ile aldattığını bakın avukatı nasıl anlattı :

ROMANDA ZİNAYI ANLATMIŞ


Müvekkilinin kitabı okurken yüreğinin parçalandığını belirten F.G.’nin avukatı, “Kitapta yazarın müvekkilimin eşi U.G. ile olan ilişkisi anlatılmaktadır. Müvekkilimin eşinin babasının denizde boğulup ölmesinden, müvekkilimin evinin tasvirine kadar her şeye detaylı olarak yer verilmiştir. Müvekkilimin elinin terlemesinden, eşi U.G.’nin boyunun uzunluğuna, kullandığı cip ve gittiği kafeye kadar her şey kitapta yazıyordu. Bir gün bir parti verilmiş, müvekkilim bu partiye çok gitmek istemiş ancak eşi müvekkilim kapalı olduğu için partiye gitmesine izin vermemiştir. Kitapta yazılanlara göre müvekkilimin eşi U.G., partiye yazar sevgilisiyle gitmiştir” dedi. Müvekkilini üzen en büyük şeyin yazarın, müvekkilinin evinde eşiyle zina yapması olduğunu ve yazarın buna kitapta yer verdiğini dilekçesinde anlatan F.G.’nin avukatı şunları söyledi:
“Eşi müvekkilimi kendi evlerinde aldatmıştır. Evdeki televizyondan, avizeye, yerdeki halıdan duvardaki desenli kâğıda kadar evin içi kitapta anlatılmıştır. Müvekkilim evde olmadığı zamanlar eşi yazarı eve alıp zina yapmıştır. Müvekkilim kitabın yazarının eşiyle olan ilişkisini, yazarın sosyal medya hesaplarında, aynı yerde ve mekânlarda paylaştıkları fotoğraflardan da tespit etmiştir. Bu fotoğraf karelerinde birlikte olmasalar bile yan yana oldukları bellidir. Müvekkilim F.G. daha sonra eşinin bu kitabı Twitter’dan paylaştığını görmüştür. Kitabın teşekkür kısmında ise açıkça eşi U.G.’nin adı yazılıydı. Yaşadığı olay karşısında büyük bir şok yaşayan müvekkilim, eşine derhal boşanmak istediğini söylemiştir.

 MÜVEKKİLİM TEHDİT EDİLDİ

Kendisine boşanma davası açan müvekkilim F.G.'yi boşanmak istemeyen kocası U.G. yüzüne tuzruhu atmakla tehdit emiştir. Kahvaltıya kendisini çağırmayan eşi F.G.'ye "Çaydanlığı kafana dökerim.Seni içtiğin o suda boğarım" diyerek müvekkilimi ölümle tehdit etmiştir.

Müvekkilimin üstüne sıcak çay döken koca U.G. tehlikeli davranışları nedeniyle her şeyi yapabilir. Ailesinin yanına sığınan müvekkilim 100 bin lira tazminat ve iki çocuğu için de 3 bin lira nafaka talep etmiştir." diyen avukat bu ilginç boşanma davasının üzücü olduğunu dile getirdi.