• Ana Sayfa
  • Yemek Tarifleri
  • Blog
  • Resimler
  • Videolar
  • Bugün Ne Pişirsem
  • MenülerPaprikalı Çeşni Soslu Enfes Tavuk

1 Oy, Puan:5

Hafif acı seviyorsanız, kısa sürede tavuğunuzu en iyi lezzetlendirebilecek MAGGİ soslarından biri olan paprikalı çeşni sos ile hazırlanmış bu lezzetli tavuk tarifi için Ayşe hanıma teşekkür ediyoruz.
Paprikalı Çeşni Soslu Enfes Tavuk

Malzemeler
•    1 paket MAGGİ paprikalı çeşni sos
•    1 kg. tavuk
Yapılışı  
MAGGİ paprikalı çeşni sosumuzun yanında bulunan fırın poşetine tavuğumuzu alıyor ve üstüne sosumuzu ekliyoruz. Yumuşacık ve lezzetli tavuk için önceden ısıtılmış fırına verip pişmesini bekliyoruz. “Yok mu bi tabak daha?” Diyecek olan misafirlerimize en güzel şekilde ikram ediyoruz.

Afiyet olsun.

Ayşe ADIYAMAN


Kullanmadığınız sütyeniniz ile kendinize kolaylıkla arkası olmayan sütyen yapabilirsiniz. Abiye elbiseleri ya da sırtı açık olan elbiseleri giyerken kendi yapacağınız arkası olmayan sütyeni kullanabilirsiniz.

Bakın bakalım bulaşık makinesinde kim var, bulaşıkları nasıl yıkıyor?

Çoğumuz için, sık sık yapmak durumunda olduğumuz yorgana nevresim geçirmek zahmetli bir iştir. Biz de sizin için bu yükü hafifletecek pratik yolunu anlatan bir video seçtik. Siz de izleyip nevresimleri kolayca yorgana geçirin!

Tek kelimeyle inanılmaz!! Yaşam Mucizesi - İzlemenizi tavsiye ederim..

Müziğin ritmini duyunca sizde yerinizde duramayıp dans etmeye başlayacaksınız. Spror yapmanın en keyifli hali bu olsa gerek. Dans ederek ve eğlenerek zayıflamak gibisi var mı ? :)

1 ay boyunca her gün 3 litre su içen kadının yüzündeki değişikliğe inanamayacaksınız..

Sadece ülkemizde hamarat ablalar yokmuş bakın nasıl şov yapıyorlar...

Anneler babalar iki dakikada çocuklarını şekilde şekile sokacaklar peki ne o alcak kuaförlere berberlere yazık değil mi?

Karpuzu birde bu yöntemi kullanarak dilimleyin. Misafirleriniz geldiğinde karpuzu videoda anlatıldığı gibi servis yapabilirsiniz. Misafirleriniz bu servis şekline çok şasıracaklar.

Eyeliner sürmeyi hallettik mi göz makyajının %90'ını halletmiş oluruz :) O zaman hatasız ve kolay bir şekilde eyeliner sürmeyi öğrenmek için hemen videomuzu izleyin!

Ayak kemiklerinde çıkıntı olanlar için bu sorunu giderebilecek olan bir önerimiz var. Bir lastik toka yardımıyla videomuzdaki işlemi belirli aralıklarla uygulayın.

Değişik ve harika bir pasta süsleme yöntemi öğrenmek ister misiniz? Bu süsleme yöntemi ile pastanızın albenisi ikiye katlanacak :)