• Ana Sayfa
  • Yemek Tarifleri
  • Blog
  • Resimler
  • Videolar
  • Bugün Ne Pişirsem
  • MenülerFırında Yumuşacık Tavuk

1 Oy, Puan:5
1 kişi defterine ekledi

Leziz ve yumuşacık tavuklar için bize MAGGI paprikalı ve çeşnili paketini öneren Cemile Hanım yine tadına doyulmaz bu tarifle karşımıza çıkıyor. Fırında yumuşacık, bol barahatlı ve bol lezzetli tavuk yeme zevkini yaşatacak bu tarifi sizde çok beğeneceksiniz.
Fırında Yumuşacık Tavuk

Malzemeler
•    MAGGİ paprikalı çeşni paketi
•    1 kg tavuk kalça
Yapılışı
Tavuk kalçayı MAGGİ fırında yumuşacık tavuk için paprikalı çeşni paketinden çıkan poşetin içine koyun. Poşetin içerisine MAGGI toz karışımı ekleyip tavuğun her yerine yayın. Önceden 200 C’ye ısıtılmış fırında 1 saate yakın sürede pişirin. Sıcak olarak servis edin.

Afiyet olsun.
                                        Cemile SERİN


Kullanmadığınız sütyeniniz ile kendinize kolaylıkla arkası olmayan sütyen yapabilirsiniz. Abiye elbiseleri ya da sırtı açık olan elbiseleri giyerken kendi yapacağınız arkası olmayan sütyeni kullanabilirsiniz.

Bakın bakalım bulaşık makinesinde kim var, bulaşıkları nasıl yıkıyor?

Çoğumuz için, sık sık yapmak durumunda olduğumuz yorgana nevresim geçirmek zahmetli bir iştir. Biz de sizin için bu yükü hafifletecek pratik yolunu anlatan bir video seçtik. Siz de izleyip nevresimleri kolayca yorgana geçirin!

Tek kelimeyle inanılmaz!! Yaşam Mucizesi - İzlemenizi tavsiye ederim..

Müziğin ritmini duyunca sizde yerinizde duramayıp dans etmeye başlayacaksınız. Spror yapmanın en keyifli hali bu olsa gerek. Dans ederek ve eğlenerek zayıflamak gibisi var mı ? :)

1 ay boyunca her gün 3 litre su içen kadının yüzündeki değişikliğe inanamayacaksınız..

Sadece ülkemizde hamarat ablalar yokmuş bakın nasıl şov yapıyorlar...

Anneler babalar iki dakikada çocuklarını şekilde şekile sokacaklar peki ne o alcak kuaförlere berberlere yazık değil mi?

Karpuzu birde bu yöntemi kullanarak dilimleyin. Misafirleriniz geldiğinde karpuzu videoda anlatıldığı gibi servis yapabilirsiniz. Misafirleriniz bu servis şekline çok şasıracaklar.

Eyeliner sürmeyi hallettik mi göz makyajının %90'ını halletmiş oluruz :) O zaman hatasız ve kolay bir şekilde eyeliner sürmeyi öğrenmek için hemen videomuzu izleyin!

Ayak kemiklerinde çıkıntı olanlar için bu sorunu giderebilecek olan bir önerimiz var. Bir lastik toka yardımıyla videomuzdaki işlemi belirli aralıklarla uygulayın.

Değişik ve harika bir pasta süsleme yöntemi öğrenmek ister misiniz? Bu süsleme yöntemi ile pastanızın albenisi ikiye katlanacak :)