• Ana Sayfa
  • Yemek Tarifleri
  • Blog
  • Resimler
  • Videolar
  • Bugün Ne Pişirsem
  • MenülerSıcak Yaz Günleri Için Serinleten Tatlar Yarışma Sonuçları

Yaz sıcaklarından canımız değil yemek yapmak, yemek yemek bile istemezken sofralarımızı süsleyen hafif ve serin lezzetleri birbirimizle paylaşalım, Bugün ne pişirsem? sorusuna birlikte yanıt bulalım diye düşünüp güzel bir etkinlik küçük bir yarışma başlatmıştık bundan neredeyse 1 ay önce.. . Kimi zaman yöresel lezzetler kimi zaman pratik tarifler süsledi etkinliğimizi ve çok güzel bir paylaşım gerçekleşti. Ayrıca paylaşırken eğlenelim, sizlerin emeklerine karşılık olmasa da bizde küçük hediyeler verelim istemiştik biliyorsunuz ki. Veeee yenileri bizi beklese de, işte bu yarışmanın sonuna gelindi. Paylaştığımız tarifler ile hepimiz yeni lezzetler kazanmış olsak ta, şimdi yarışmanın kazananlarını açıklama zamanı geldi…
Sıcak Yaz Günleri Için Serinleten Tatlar Yarışma Sonuçları

Öncelikle lezzetli tariflerini bizimle paylaşan herkese teşekkür ediyoruz. Gerçekten çok değişik lezzetlerin yarıştığı, hepimize yeni tarifler tanıtan bir yarışma oldu. Son ana kadar çok çekişmeli geçti ve tüm katılımcılarımız büyük çaba sarf etti. Gönlümüz isterdi ki katılan herkes kazanmış olsun ama ne yazık ki bu yarışmamızın da kurallarına göre iki kazananımız oldu.

Bunlardan ilki olan “En Çok Tarif Gönderen” kategorimizin kazananı Nevin ÖZAY hanım 19 tarif ile bizden KENWOOD HB520 model bir El Blender Seti kazandı.

Diğer bir kategorimiz olan “En Beğenilen Tarif” kategorimizde ise 555 beğeni ile Gülcan GÜL hanım bizden Moulinex Vitapress 600 model bir Naranciye Sıkacağı kazandı.

Yeni yarışmalarımız da yepyeni lezzetler ile tanışmaya ve yepyeni hediyeler kazanmaya devam….

*** Kazanan isimler bize mail yoluyla adreslerini bildirebilirler mi lütfen!