• Ana Sayfa
  • Yemek Tarifleri
  • Blog
  • Resimler
  • Videolar
  • Bugün Ne Pişirsem
  • MenülerCama Başka Bir Açıdan Bakın

Cam her daim gözde olarak kalmaya devam edecek en değerli dekorasyon malzemesidir. İstenilen her şeklin verilebildiği camın adeta yeniden yorumlanmış dedirten tasarımları, Anneler Günü için benzersiz hediyeler olmak için ruvre.com'da alıcılarını bekliyor.
Cama Başka Bir Açıdan Bakın

Kadınlar her zaman çiçek gibidir denir ya işte size çiçeğin güzel kokusunu taşımak için bir aracı. El yapımı esans şişesi

http://www.ruvre.com/shop/esans-sisesi-surmelik-4/

Gittiğiniz her yere ışığınızı da taşıyın! Flamingo kandil karanlığa getireceği hoş bir loşluk dışında görselliği ile de göz kamaştırıyor.

http://www.ruvre.com/shop/filamingo-kandil-3/

Cam denilince vazgeçilmez olan tabi ki vazodur. Vazonun modern bir vizyonla yeniden yorumlandığı İtalyan mini vazo

http://www.ruvre.com/shop/italyan-mini-vazo-2/


Mum her saatin ve rahatlama zamanlarının yegâne ögesidir. Şimdiye kadar karşınıza çıkanlardan oldukça farklı bu mumluk ise melek kanatları ile huzuru davet ediyor.

http://www.ruvre.com/shop/melek-kanatli/


Sofralarınızın ilk bakışta dikkat çekecek, konuklarınızın sunumunuzu asla unutmamasını sağlayacağı modern tasarımlı bu karaf detaylarıyla daha da çekici hale geliyor.

http://www.ruvre.com/shop/puantiyeli-karaf/

Sizin İçin Seçtiğimiz Blog Yazıları


5000 Dolarlık Ayakkabıdan Kendisine Yaptı

5000 Dolarlık Ayakkabıdan Kendisine Yaptı

Akıllı kadın 5000 dolara satılan kadın ayakkabısının benzerini kendisine yaptı. 5000 dolarlık ayakkabının benzerini toplamda 40 dolara yapmış. Hamarat kadın ayakkabıyı yaparken her adımıda fotoğraflamış. Sizde kendinize böyle bir ayakkabı yapmak ister misiniz? Kaynak : www.reddit.com

35 Güzel Fikir ile Havlularınızla Banyonuza Güzel Bir Dekor Verin

35 Güzel Fikir ile Havlularınızla Banyonuza Güzel Bir Dekor Verin

Havlularınızı kullanarak 35 güzel fikirden biri ile banyonuzu güzelleştirebilirsiniz. Rengarenk banyo havluları ile banyonuzun ortamını değiştirmek işte bu kadar kolay. Bir insanın evde en çok vakit geçirdiği odalardan biri banyodur. Banyoda yapacağınız ufak tefek değişiklikler ile banyoda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ...

Banyolarınız için 15 Kullanışlı Fikir

Banyolarınız için 15 Kullanışlı Fikir

Banyonuzdaki eşyaları daha kullanışlı yapmak isterseniz bu 15 fikir işinize yarayabilir. Bir evin en önemli odalarından biri banyodur. Banyoda yapacağınız ufak tefek değişikliklerle banyoda daha eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz.

Cam Kavanozlardan Yapabileceğiniz 15 Kullanışlı Eşya

Cam Kavanozlardan Yapabileceğiniz 15 Kullanışlı Eşya

Boşta bekleyen cam kavanozlar ile eviniz için hem dekoratif hemde kullanışlı eşyalar yapabilirsiniz. Sizler için cam kavanozlardan yapılan 15 kullanışlı eşyadan hoşunuza gideni evinizde yapabilirsiniz.

Karpuzu Soyma Yöntemi

Karpuzu Soyma Yöntemi

Karpuzu fıstık gibi soyabilirsiniz. Çocuklarınızın doğum gününde ya da özel günlerde misafirlerinizi şaşırtmak isterseniz bu yöntemi kullanabilirsiniz. Karpuzu bu şekilde nasıl soyulduğunu anlatan videoyu da izleyebilirsiniz.

Köyde yaşamak için bir kaç sebep.

Köyde yaşamak için bir kaç sebep.

Şehir hayatından kaçıp, bir köye yerleşmek, sanırım herkesin istediği bir şey ama şehirlerden bir türlü vazgeçemiyoruz. İşte bu sebeple böyle bir galeri oluşturduk, belki bir kişinin fikrini değiştiririz.

İlginç Mutfak eşyaları

İlginç Mutfak eşyaları

Her biri kendi işini çözüyor önemli olan mutfakta hayatınızı kolaylaştırmaları değil, ilginç tasarımları böyle ilginç mutfak malzemeleri görüdünüzmü daha önce?