• Ana Sayfa
  • Yemek Tarifleri
  • Blog
  • Resimler
  • Videolar
  • Bugün Ne Pişirsem
  • MenülerEvlere Uğur Getiren Fillerin Yapımı

Mini fil bebeklerini yapmak çok kolay. Sizde bebek fillerin yapımını adım adım uygulayarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara güzel bir hediye olarak verebilir sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
Evlere Uğur Getiren Fillerin Yapımı

Kendi çizdiğiniz ya da internetten bulduğunuz bir fil desenini bir kağıda çiziniz. Desenin şeklini çizdikten sonra kağıdı makasla güzelce kesin ve şablonu çıkartın.

Fil bebeği için kullanacağınız kumaşı seçtikten sonra kumaşın arka yüzeyinde kurşun kalem kullanarak şablonun kenarlarını kumaşa çizin.

2 adet şablona göre kumaşı kestikten sonra simetri olan bu kumaşların kenarını güzelce dikin. Kullanacağınız dikme ipi kumaşın renginde olmasına dikkat edin.

Dikim işlemini tam tur sonlandırmayın. 1 cm boşluk bırakın.

Diktiğiniz kumaşı ters çevirin.

Dikmediğiniz boşluktan pamukları fil bebeğin içine ekleyin. Kuyruğu ekleyin.

Pamukla doldurma işlemi bittikten sonra açık kalan kısmı güzelce dikin.

Bebek filin kulaklarını şablonunu göre kumaşta kesin.

Kesilen kulakları filin gövdesine güzelce dikin.

Fil bebeklerin gözleri içinde siyah düğme kullanabilirsiniz. Yaptığınız fil bebekleri sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Sizin İçin Seçtiğimiz Blog Yazıları


Banyolarınız için 15 Kullanışlı Fikir

Banyolarınız için 15 Kullanışlı Fikir

Banyonuzdaki eşyaları daha kullanışlı yapmak isterseniz bu 15 fikir işinize yarayabilir. Bir evin en önemli odalarından biri banyodur. Banyoda yapacağınız ufak tefek değişikliklerle banyoda daha eğlenceli bir zaman geçirebilirsiniz.

5000 Dolarlık Ayakkabıdan Kendisine Yaptı

5000 Dolarlık Ayakkabıdan Kendisine Yaptı

Akıllı kadın 5000 dolara satılan kadın ayakkabısının benzerini kendisine yaptı. 5000 dolarlık ayakkabının benzerini toplamda 40 dolara yapmış. Hamarat kadın ayakkabıyı yaparken her adımıda fotoğraflamış. Sizde kendinize böyle bir ayakkabı yapmak ister misiniz? Kaynak : www.reddit.com

35 Güzel Fikir ile Havlularınızla Banyonuza Güzel Bir Dekor Verin

35 Güzel Fikir ile Havlularınızla Banyonuza Güzel Bir Dekor Verin

Havlularınızı kullanarak 35 güzel fikirden biri ile banyonuzu güzelleştirebilirsiniz. Rengarenk banyo havluları ile banyonuzun ortamını değiştirmek işte bu kadar kolay. Bir insanın evde en çok vakit geçirdiği odalardan biri banyodur. Banyoda yapacağınız ufak tefek değişiklikler ile banyoda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ...

Cam Kavanozlardan Yapabileceğiniz 15 Kullanışlı Eşya

Cam Kavanozlardan Yapabileceğiniz 15 Kullanışlı Eşya

Boşta bekleyen cam kavanozlar ile eviniz için hem dekoratif hemde kullanışlı eşyalar yapabilirsiniz. Sizler için cam kavanozlardan yapılan 15 kullanışlı eşyadan hoşunuza gideni evinizde yapabilirsiniz.

Karpuzu Soyma Yöntemi

Karpuzu Soyma Yöntemi

Karpuzu fıstık gibi soyabilirsiniz. Çocuklarınızın doğum gününde ya da özel günlerde misafirlerinizi şaşırtmak isterseniz bu yöntemi kullanabilirsiniz. Karpuzu bu şekilde nasıl soyulduğunu anlatan videoyu da izleyebilirsiniz.

Köyde yaşamak için bir kaç sebep.

Köyde yaşamak için bir kaç sebep.

Şehir hayatından kaçıp, bir köye yerleşmek, sanırım herkesin istediği bir şey ama şehirlerden bir türlü vazgeçemiyoruz. İşte bu sebeple böyle bir galeri oluşturduk, belki bir kişinin fikrini değiştiririz.

İlginç Mutfak eşyaları

İlginç Mutfak eşyaları

Her biri kendi işini çözüyor önemli olan mutfakta hayatınızı kolaylaştırmaları değil, ilginç tasarımları böyle ilginç mutfak malzemeleri görüdünüzmü daha önce?