• Ana Sayfa
  • Yemek Tarifleri
  • Blog
  • Resimler
  • Videolar
  • Bugün Ne Pişirsem
  • MenülerEn Kolay Zeytinyağlı Fasulye Tarifi

19 Oy, Puan:3.11
1 kişi defterine ekledi

Çoğumuzun evinde sık sık pişen lezzetlerden bir tanesi Zeytinyağlı Fasulye.Hem kolay hem de lezzetli.Bir de yanında pilav varsa daha başka ne istenir ki..
En Kolay Zeytinyağlı Fasulye Tarifi
En Kolay Zeytinyağlı Fasulye Tarifi İçin Gerekli Malzemeler
1 Adet orta boy soğan
1 Adet domates 
1 Kilo fasulye
1 Tatlı kaşığı şeker
1 Tatlı kaşığı tuz
En Kolay Zeytinyağlı Fasulye Tarifi Yapılışı
1 adet soğanı ve domatesi yemeklik doğruyoruz . Fasulyelerin kılçıklarını ayırıyoruz ve ortasından kesiyoruz. Kestiğimiz soğan ve domatesin yarısını tencereye ilave ediyoruz ve fasulyelerin yarısını diziyoruz.Diğer yarısını fasulyelerin üstünü kapatacak şekilde dizdikten sonra kalan fasulyeleri diziyoruz.Kaynattığımız suyu fasulyelerin üstünü kapatacak şekilde ilave edip tuz ve şekeri ekliyoruz.Zeytinyağlı fasulyemiz kaynadıktan sonra 50 dk pişiriyoruz.Afiyet olsun..

 

Kullanmadığınız sütyeniniz ile kendinize kolaylıkla arkası olmayan sütyen yapabilirsiniz. Abiye elbiseleri ya da sırtı açık olan elbiseleri giyerken kendi yapacağınız arkası olmayan sütyeni kullanabilirsiniz.

Bakın bakalım bulaşık makinesinde kim var, bulaşıkları nasıl yıkıyor?

Çoğumuz için, sık sık yapmak durumunda olduğumuz yorgana nevresim geçirmek zahmetli bir iştir. Biz de sizin için bu yükü hafifletecek pratik yolunu anlatan bir video seçtik. Siz de izleyip nevresimleri kolayca yorgana geçirin!

Tek kelimeyle inanılmaz!! Yaşam Mucizesi - İzlemenizi tavsiye ederim..

Müziğin ritmini duyunca sizde yerinizde duramayıp dans etmeye başlayacaksınız. Spror yapmanın en keyifli hali bu olsa gerek. Dans ederek ve eğlenerek zayıflamak gibisi var mı ? :)

1 ay boyunca her gün 3 litre su içen kadının yüzündeki değişikliğe inanamayacaksınız..

Sadece ülkemizde hamarat ablalar yokmuş bakın nasıl şov yapıyorlar...

Anneler babalar iki dakikada çocuklarını şekilde şekile sokacaklar peki ne o alcak kuaförlere berberlere yazık değil mi?

Karpuzu birde bu yöntemi kullanarak dilimleyin. Misafirleriniz geldiğinde karpuzu videoda anlatıldığı gibi servis yapabilirsiniz. Misafirleriniz bu servis şekline çok şasıracaklar.

Eyeliner sürmeyi hallettik mi göz makyajının %90'ını halletmiş oluruz :) O zaman hatasız ve kolay bir şekilde eyeliner sürmeyi öğrenmek için hemen videomuzu izleyin!

Ayak kemiklerinde çıkıntı olanlar için bu sorunu giderebilecek olan bir önerimiz var. Bir lastik toka yardımıyla videomuzdaki işlemi belirli aralıklarla uygulayın.

Değişik ve harika bir pasta süsleme yöntemi öğrenmek ister misiniz? Bu süsleme yöntemi ile pastanızın albenisi ikiye katlanacak :)