• Ana Sayfa
  • Yemek Tarifleri
  • Blog
  • Resimler
  • Videolar
  • Bugün Ne Pişirsem
  • MenülerTaze Meyve Dondurması

71 Oy, Puan:4.1
5 kişi defterine ekledi

Malum sıcak günlerde çocuklar sık terler ve sürekli dondurma isterler. Eğer içiniz rahat etmiyor ve çocuğunuzun sağlıklı ve katkı maddesi içermeyen gıdalar yemesini istiyorsanız, dondurmanızı kendiniz yapın. Çok basit ve lezzetli bu tarife bayılacaklar.
Taze Meyve Dondurması

Malzemeler:

•    1 kg portakal
•    1 kg vişne
•    1 kg kivi

Yapılışı:

1.    Portakal ve kivinin kabuklarını soyup suyunu çıkartın.
2.    Vişneyide aynı işlemden geçirip hepsinin suyunu ayrı ayrı kaplara alın.
3.    Ardından donduracağınız kalıplara dökün ve buzdolabına kaldırın.
4.    15-20 dk sonra spatulaları ortasına koyun ve donmaya bırakın.
5.    İstediğiniz zaman çıkartıp servis yapabilirsiniz.

Afiyet Olsun.

Not: Dilerseniz içine biraz şeker ilave edebilirsiniz.


Kullanmadığınız sütyeniniz ile kendinize kolaylıkla arkası olmayan sütyen yapabilirsiniz. Abiye elbiseleri ya da sırtı açık olan elbiseleri giyerken kendi yapacağınız arkası olmayan sütyeni kullanabilirsiniz.

Bakın bakalım bulaşık makinesinde kim var, bulaşıkları nasıl yıkıyor?

Çoğumuz için, sık sık yapmak durumunda olduğumuz yorgana nevresim geçirmek zahmetli bir iştir. Biz de sizin için bu yükü hafifletecek pratik yolunu anlatan bir video seçtik. Siz de izleyip nevresimleri kolayca yorgana geçirin!

Tek kelimeyle inanılmaz!! Yaşam Mucizesi - İzlemenizi tavsiye ederim..

Müziğin ritmini duyunca sizde yerinizde duramayıp dans etmeye başlayacaksınız. Spror yapmanın en keyifli hali bu olsa gerek. Dans ederek ve eğlenerek zayıflamak gibisi var mı ? :)

1 ay boyunca her gün 3 litre su içen kadının yüzündeki değişikliğe inanamayacaksınız..

Sadece ülkemizde hamarat ablalar yokmuş bakın nasıl şov yapıyorlar...

Anneler babalar iki dakikada çocuklarını şekilde şekile sokacaklar peki ne o alcak kuaförlere berberlere yazık değil mi?

Karpuzu birde bu yöntemi kullanarak dilimleyin. Misafirleriniz geldiğinde karpuzu videoda anlatıldığı gibi servis yapabilirsiniz. Misafirleriniz bu servis şekline çok şasıracaklar.

Eyeliner sürmeyi hallettik mi göz makyajının %90'ını halletmiş oluruz :) O zaman hatasız ve kolay bir şekilde eyeliner sürmeyi öğrenmek için hemen videomuzu izleyin!

Ayak kemiklerinde çıkıntı olanlar için bu sorunu giderebilecek olan bir önerimiz var. Bir lastik toka yardımıyla videomuzdaki işlemi belirli aralıklarla uygulayın.

Değişik ve harika bir pasta süsleme yöntemi öğrenmek ister misiniz? Bu süsleme yöntemi ile pastanızın albenisi ikiye katlanacak :)