Bu Hafta Çok İzlenen Videolar


  Evlenince bir çok şey değişirmiş. Yoksa değişmiyor mu? Senin fikrin nedir?

  Kullanmadığınız sütyeniniz ile kendinize kolaylıkla arkası olmayan sütyen yapabilirsiniz. Abiye elbiseleri ya da sırtı açık olan elbiseleri giyerken kendi yapacağınız arkası olmayan sütyeni kullanabilirsiniz.

  1 ay boyunca her gün 3 litre su içen kadının yüzündeki değişikliğe inanamayacaksınız..

  Uyku pozisyonunuzun karakterinize dair bir gösterge olduğunu biliyor muydunuz?

  Taze hamsi güzel ayıklanınca yemesine doyum olmaz. Hamsiyi sizde bu yöntemle kısa zamanda güzelce temizleyebilirsiniz.

  Bakın bakalım bulaşık makinesinde kim var, bulaşıkları nasıl yıkıyor?

  Özellikle de mevsim değişimlerinde, yazdan kışa ya da kıştan yaza geçerken gardıroplarımıza yani giysi dolaplarımıza bir el atmamız gerekebilir. Büyük bir giysi odanız yoksa, dolap önünde vakit kaybetmemek ve giysilerin birbirine geçmesini önlemek için gardırop düzenleme konusunu ayrı bir başlık olarak ele almakta fayda var. Saklama kutularını ve gardırop düzenleme aparatlarını kullanarak yer kazanabilirsiniz.

  Çoğumuz için, sık sık yapmak durumunda olduğumuz yorgana nevresim geçirmek zahmetli bir iştir. Biz de sizin için bu yükü hafifletecek pratik yolunu anlatan bir video seçtik. Siz de izleyip nevresimleri kolayca yorgana geçirin!

  Hiç kimse kabul etmeyecek belkide bu özellikleri ama araştırmacılar bu konuda hem fikirler :) Bak bakalım senin ve sevdiklerinin negatif yönleri doğrumu?