Bulduğu Akıllıca Yöntem Sayesinde Bebeği Uyandırmadan Duş Alıp Kahve İçmeye Vakit Ayırabilen Anne

Bu yazıyı okuyan anneler bebeğini uyuttuktan sonra onu uyandırmadan tuvalete bile gitmenin ne kadar zor olduğunu bilirler.. İşte Avustralyalı anne Melissa Dykstra'nın tüm annelere tavsiye ettiği şahane yöntem!

Avustralya'da yaşayan Melissa Dykstra isimli anne, keşfettiği akıllıca yöntemi Facebook'ta üue olduğu bir anne-çocuk sayfasında paylaştı. Ve sonrasında bebeği uyanmadan işlerini bitirmeyi çok isteyen pek çok anneye güzel bir fikir vermiş oldu.
.


"20 dakikadır bu şekilde deliksiz uyuyor ve hala fark etmedi"

Paylaştığı bu fotoğraf bir anda yayıldı ve binlerce defa paylaşıldı.
"Neden?" diye soranlar için yanıtlayalım. Melissa da pek çok anne gibi bebeğini uyuttuktan sonra yanında kıpırdayamıyor. Çünkü o biraz hareketlendiğinde bebek hemen uyanıp ağlamaya başlıyor.


Bütün anneler duş almaya ve gündelik işlerini yapmaya vakit bulabilsinler diye...

Bütün anneler duş almaya ve gündelik işlerini yapmaya vakit bulabilsinler diye...

Paylaşımdan sonra sorulara cevap veren Melissa; bebeği bir eldiven sayesinde deliksiz şekilde uyurken duş alabildiğini, uzun zamandır ilk defa kahvesini sonuna kadar içebildiğini söylüyor. "Bana şu sıralar her zamankinden daha çok düşkün, tuvalete bile gitmekte zorlanırken bu yöntemin bu kadar işe yarayabildiğine hala inanamıyorum" diyen Melissa kızı Olivia uyandığı zaman eldiveni fark ettiğinde ortalığı velveleye vermediğini yalnızca şaşkın şaşkın etrafa bakındığını söylüyor.
Sizce nasıl yöntem?