En Yeni Yemek Tarifleri


 • İçli Köfte

  İçli Köfte

  Geleneksel yemeklerimizden biri olan içli köftenin yapımı gerçekten emek istiyor. İçli köfte yapmak isterseniz Zeynep hanımın gönderdiği içli köfte tarifini deneyebilirsiniz.

 • Fırın Mantı Tarifi

  Fırın Mantı Tarifi

  Fırın mantı yapmak isterseniz Fatma hanımın gönderdiği ve Kahramanmaraş yöresine ait olan fırın mantı tarifini denemenizi tavsiye ederim.

 • Hamburger Şef

  Hamburger Şef

  Hamburger nasıl yapılır? sorusuna en lezzetli cevabı hamburger şef tarifi ile bulabilirsiniz. Lezzetli hamburger tarifi ile evinizde sevdiklerinize güzel bir ziyafet verebilirisniz.

 • Vişne Kreması

  Vişne Kreması

  Bu sıcak ramazanda en güzel tatlı vişne kreması. İster soğuk ister sıcak. Benim annem vişne kremasını çok sık yapar. Hem bayram da geliyor anneanneler ve babaanneler neden torunlarınıza bundan yapmıyorsunuz? Neyse şimdi ben uzatmayayım hemen hazırlanışını söyleyeyim.

 • Ev Yapımı Çikolatalı Latte

  Ev Yapımı Çikolatalı Latte

  Ev yapımı çikolatalı latte nasıl yapılır? Ev yapımı çikolatalı latte tarifi için kullanılan malzemeleri ve yapılışını İkbal hanımın gönderdiği tarifte bulabilirsiniz.

 • Kedi Dilinden Ekler Pasta

  Kedi Dilinden Ekler Pasta

  Kedi dilinden ekler pasta nasıl yapılır? Kedi dilinden ekler pasta tarifi için kullanılan malzemeleri ve yapılışını Esma hanımın sizler için gönderdiği tarifte bulabilirsiniz. Ekler pasta tarifi ile evinize neşe dolacak. Çocuklarınıza ve sevdiklerinize ekler pasta ile güzel bir ...

 • Haşhaşlı Pasta

  Haşhaşlı Pasta

  Haşhaşlı pasta nasıl yapılır? Haşhaşlı pasta tarifi için kullanılan malzemeler ve yapılışını Esma hanımın gönderdiği tarifte bulabilirsiniz. Güzel yenilen bir yemek sonrası çay eşliğinde sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapmak isterseniz Haşhaşlı pasta tarifini ...

 • Baton Kek Kalıbında Patates Pastası

  Baton Kek Kalıbında Patates Pastası

  Baton Kek Kalıbında Patates Pastası nasıl yapılır? Baton Kek Kalıbında Patates Pastası tarifi için kullanılan malzemeler ve yapılışını Esma hanımın gönderdiği tarifte bulabilirsiniz. Altın günlerinde misafirlerinizi şaşırtmak isterseniz kesinlikle Kek Kalıbında Patates ...

 • Süt Reçeli Tarifi

  Süt Reçeli Tarifi

  Süt Reçeli Tarifi nasıl yapılır? Süt reçeli tarifi için gerekli malzemeler ve yapılışının detaylarını Esma hanımın gönderdiği tarifte bulabilirsiniz. Sizde kahvaltıda reçelden farklı bir tat arıyorsanız kesinlikle Süt reçelini denemelisiniz. Çocuklarınızında iştahlıca ...

 • Kesme Muhallebi

  Kesme Muhallebi

  Kesme muhallebi tarifi ile damaklarınız şenlenecek. Esma hanımın deneyip sizler için tarifini gönderdiği kesme muhallebi tatlısının sunumu gerçekten çok hoş gözüküyor. Sizlerde en yakın zamanda kesme muhallebi tarifini denemelisiniz. Şimdiden afiyet olsun.