Son Eklenen Videolar


  Değişik ve harika bir pasta süsleme yöntemi öğrenmek ister misiniz? Bu süsleme yöntemi ile pastanızın albenisi ikiye katlanacak :)

  Taze hamsi güzel ayıklanınca yemesine doyum olmaz. Hamsiyi sizde bu yöntemle kısa zamanda güzelce temizleyebilirsiniz.

  İşte bu hamarat fikir çok hoşuma gitti, bamya yapacaksınız ve bunu çok zevkli şekilde yapacaksınız :)

  Misafirlerinize hoş sunumlar hazırlamak istiyorsanız size harika bir önerimiz var! Kolay birkaç dokunuşla domatesten gül modeli yapabilirsiniz. Videomuuz izleyip hemen öğrenin

  Ayaklı gırgırın girdiği tüm evler artık pırıl pırıl olacak. Yeni yürüyen bebek ile evlerde kirli halı kalmayacak.

  Evde makyaj çantası yapımı nasıl oluyor diye merak edenler için ananas motifleri yapımı ile birlikte kumaştan makyaj yapımı videosu seçtik. Siz bu kolay anlatımlı videoyu izleyerek kendiniz ve sevdikleriniz için fazla kumaşları değerlendirerek harika bir çok amaçlı çanta ya da makyaj çantası yapabilirsiniz

  Özellikle çocuklar için resim nasıl yapılır, kolay resim yapma, kolay insan resmi nasıl çizilir ve kolay resim çizme yöntemleri neler diye soranlar için hazırladığımız video yardımı ile çocuklarınıza, hazır bir çizim üzerinden düzgün çizgi çizmeyi ve sonrasında bu çizdiği yerleri renklendirmeyi gösterebilirsiniz.

  İçinde renkli su ve süsler olan el yapımı kutlama - tebrik kartı nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, sizin için doğum günü, anneler günü, yılbaşı, sevgililer günü gibi özel günlerde sevdiklerinize vereceğiniz kart yapımı örnekleri arasında yer alan harika bir kutlama kartı yapımı videosu seçtik.